Nasz zespół

Najlepsi w branży

Mamy obszerne doświadczenie, ale naszymi największymi atutami są ludzie i sposób myślenia zorientowany na maksymalizację zysku. Brzmi ciekawie? Zaangażuj nas w rozwój swojej firmy!

Sebastian Jansson

Client Profitability Manager & Social Media Specialist

Zaangażowany i pomysłowy, ze szczególnym zamiłowaniem do mediów społecznościowych. Jest zawsze na bieżąco z rozwojem trendów i bardzo łatwo nawiązuje kontakty, co jest kluczem do sukcesu w organizowaniu udanych kooperacji dla nszych klientów (np. z blogerami, youtuberami, itd.). Nie do pobicia w swojej działce!

sebastian@genuin.nu

Sofia Olofsson

Client Profitability Manager & Social Media Specialist

Ekonomistka ze specjalizacją w marketingu. Potrafi świetnie wpleść strategię marki w marketing zorientowany na sprzedaż. Ma bardzo silne poczucie odpowiedzialności za wyniki klientów.

sofia.olofsson@genuin.nu

Joakim Fridlund

Social Media Teamleader

Kocha pogłębiać wiedzę. Pisze książki, ale jednocześnie jest świetnym analitykiem. Uwielbia testy i analizy, potrafi myśleć w bardzo niestandardowy sposób i bardzo dużo wnosi w każdą burzę mozgów.

joakim@genuin.nu

Robert Jurewicz

Data Science & Social Media Specialist

Nasz statystyczny mózg, odpowiada za testowanie i analizę danych. Potrafi wyciągnąć bardzo trafne wnioski z najbardziej skomplikowanych analiz. Wcześniej pracował w Facebooku, więc zna platformę od podszewki. Świetny negocjator i mediator o niezachwianej pewności siebie.

robert@genuin.nu

Axel Brenner

Social Media Specialist

axel@genuin.nu

Marie Hultman

Social Media Specialist

marie@genuin.nu

Karolina DRÓŻDŻ

Client Profitability Manager & SEM Teamleader

Mocna analitycznie i projektowo, ma szerokie doświadczenie operacyjne w różnych kanałach, szczególnie Google AdWords, a także doświadczenie strategiczne w pracy z większymi klientami. Szybko się uczy, jest poliglotką.

karolina@genuin.nu

Emilie Kraft

HR & SEM Specialist

Ma wieloletnie doświadczenie operacyjne w pracy z AdWords i Bing. Odpowiada także za kwetsie związane z HR i administracją.

emilie@genuin.nu

Magnus Schill

SEM Specialist

Ekonomista ze specjalizacją w marketingu strategicznym. Zaangażowany, dokładny i pomysłowy. Lubi być na bieżąco z nowinkami w branży.

magnus.schill@genuin.nu

Cecilia Lidén

SEM Specialist

cecilia@genuin.nu

Alexander Wetterström

Client Profitability Manager

Wykształcenie w zarządzaniu projektami, marketingu i IT. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży z naciskiem na zysk. Ma mnóstwo energii i ciekawych pomysłów, kocha wyzwania. Potrafi patrzeć kompleksowo, ale żaden szczegół nie ujdzie jego uwadze.

alexander@genuin.nu

Helena Nilsson

Copy & Creatives Specialist

Copywriter, fotograf i designer z przeszłością dziennikarską i wieloletnim doświadczeniem w pracy z rozmaitymi kanałami. Wie, które elementy wizualne i tekstowe są niezbędne, aby reklama sprzedawała.

helena@genuin.nu

Tom Stålenhag

Client Profitability Teamleader

Jest bardzo zaangażowany w przygotowywanie rentownych strategii dla swoich klientów. Lubi nurkować w danych i stawiać wyzwania zespołom operacyjnym.

tom@genuin.nu

Henrik Gustafsson

CRO Specialist

Wie, które elementy są kluczowe dla poprawienia doświadczenia użytkownika na stronie i co wpływa na zwiększenie stopy konwersji. Wykształcenie w marketingu międzynarodowym. Zawsze pozytywny i pełen energii.

henrik@genuin.nu

William Raske

Web Analysis Teamleader

Analityk internetowy, który potrafi doprowadzić do idealnego porządku nawet najbardziej zaniedbane konta Google Analytics. Wspiera naszych klientów w implementacji piksli i kodów, dostarcza bezcennych analiz, które pomagają klientom zrozumieć zachowanie na stronie.

william@genuin.nu

Marcus Forsen

Web Analysis Specialist

marcus@genuin.nu

Humayun Afridi

Data Integration and Visualisation Specialist

Entuzjasta Big Data z długoletnim doświadczeniem w programowaniu. Dzięki niemu z gąszczu danych wyławiane są perełki o decydującym znaczeniu dla rozwoju przedsiębiorstwa.

humayun@genuin.nu

John Bagge

Chief Operating Officer

Długoletnie międzynarodowe doświadczenie w ramach zarządzania projektami, online marketingu oraz rozwoju przedsiębiorstwa. Ma bardzo dużą wiedzę na poziomie strategicznym i operacyjnym, jest niezastąpiony w budowaniu relacji z klientami. Pracuje z biura w Kopenhadze.

john@genuin.nu

Fredrik Helander

Chief Financial Officer

Jest specjalistą od generowania wzrostu w przedsiębiorstwie, uwielbia nowe wyzwania i zawsze kwestionuje status quo. Myśli proaktywnie i dużo wymaga od siebie oraz innych.

fredrik@genuin.nu

Magnus Helander

Head of Sales

Kiedyś prowadził swój własny sklep internetowy – do momentu kiedy zdał sobie sprawę z potencjału Google AdWords. Założył Genuin z myślą o pomocy innym przedsiębiorcom w budowaniu rentownego biznesu.

magnus@genuin.nu

Jay Lee

Developer

Front-end deweloper, specjalista od HTML i CSS. Nie do pobicia w programowaniu stron.

jay@genuin.nu

Louis Liu

Lead Developer

12-letnie doświadczenie jako programista i deweloper. Zajmuje się podnoszeniem efektywności pracy – zarówno w ramach Genuin, jak i z zewnętrznymi klientami. Odpowiada także za tworzenie stron internetowych i analitykę internetową.

louis@genuin.nu

”Staramy się w Genuin zrozumieć potrzeby naszych klientów i ich motywacje, ale nie boimy się odradzać pewnych działań jeśli uważamy, że nie wpłyną korzystnie na wzrost przedsiębiorstwa. Dlatego klienci mogą czuć się z nami bezpiecznie – są w rękach partnera, któremu mogą w pełni ufać.”

Fredrik Helander, Strateg ds. wzrostu i zyskowności

Przekrocz swoje cele sprzedażowe

Zamów bezpłatną konsultację!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *